AGRODRONY

Ako oficiálny distribútor ponúkame celý rad produktov DJI Agriculture. Taktiež poskytujeme záruku a technickú podporu vo vlastnom certifikovanom servise.

Každý dron skončí na zemi. Ale našou víziou je aby každé pristátie bolo len po dokončení misie a maximálne bezpečne.

Naším poslaním je naučiť zákazníka ovládať tieto
stroje ako v časti lietania, tak aj v tej
dôležitejšej oblasti - poľnohospodárskej.

Naše skúsenosti, v prvom rade ako firmy, ktorá vyrástla v poľnohospodárstve, radi odovzdáme zákazníkom a naučíme tomu hlavnému - efektívnemu využitiu dronov v poľnohospodárstve.

DJI Agras T30

S 30-litrovou nádržou na postrek a záberom 9 metrov posúva DJI Agras T30 efektivitu leteckého postrekovania na novú úroveň s možnosťou pokrytia až 16 hektárov za hodinu. Transformovateľné ramená umožňujú efektívnejší postrek plodín, vrátane ovocných stromov. Použitím digitálnych poľnohospodárskych technológii od DJI pomáha T30 znížiť spotrebu chémie a zvýšiť výnos.

ZISTIŤ VIAC

DJI Agras T10

DJI Agras T10 prináša vysoko kompaktné, ale výkonné letecké riešenie pre poľnohospodárske lokality všetkých veľkostí a potrieb. Nádrž s objemom 8 litrov a šírka postreku až 5 metrov umožňujú dronu pokryť až 6 hektárov za hodinu. Jeho skladacia podperná konštrukcia je pevná a spoľahlivá, umožňuje efektívne skladanie a rozkladanie, pohodlnú prepravu a jednoduché prechody.

ZISTIŤ VIAC

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK je najkompaktnejší a najpresnejší dron na mapovanie v nízkych nadmorských výškach. Za pomoci polohovacích služieb je schopný nasnímať ortofotomapy s presnosťou až do jedného centimetra.

ZISTIŤ VIAC

DJI Phantom 4 Multispectral

Multispektrálny set kamier s piatimi úzkopásmovými snímačmi (vrátane červeného okraja až infračerveného svetla) v poľnohospodárstve umožňuje zachytávanie stavu fotosyntézy v rastlinách a tým aj možnosť monitorovať ich životný stav, vzniky nákaz, resp. nálezy škodcov.

ZISTIŤ VIAC

DJI D-RTK 2

Mobilná stanica D-RTK 2 je pokročilý vysoko presný GNSS prijímač, ktorý podporuje všetky hlavné globálne satelitné navigačné systémy a poskytuje korekcie v reálnom čase, pričom generuje údaje o polohe v centimetroch pre lepšiu relatívnu presnosť. Je ideálnym nástrojom pre geodetické práce, letecké kontroly, poľnohospodárstvo a iné priemyselné aplikácie. Odolná konštrukcia mobilnej stanice zaisťuje presné dáta za každých podmienok.

ZISTIŤ VIAC

DJI Mavic 3M

Efektívne letecké pozorovanie potrebuje vidieť neviditeľné. Preto má Mavic 3 Multispectral dve formy pohľadu. Kombinuje RGB kameru s multispektrálnou kamerou na skenovanie a analýzu rastu plodín s úplnou čistotou. Riadenie poľnohospodárskej výroby vyžaduje presnosť a dáta a Mavic 3M poskytuje oboje.

ZISTIŤ VIAC