ŠPECIÁLNE LETECKÉ PRÁCE

S pomocou dronov podporujúcich precízne poľnohospodárstvo poskytujeme služby postrekov, monitorovania polí, rastlín a analýzy stavu pôdy
Nechajte vykonávanie služieb na nás a už sa nebudete musieť o nič starať - my všetko vykonáme najlepším spôsobom.
Naše viacročné skúsenosti zaručujú vysokú kvalitu služieb!

Postrekovanie

Vzhľadom na určité legislatívne obmedzenia, Vás prosíme, neváhajte nás kontaktovať, aby sme pre Vás našli riešenie, ktoré Vás uspokojí! ‍ Samotná technológia poskytuje možnosti aplikovania skoro všetkých prípravkov, za takmer každých okolností. ‍ Postrek je možno realizovať na úplne mokrej pôde, do ktorej pozemná technika nevojde. Na parcelách s viacerými prekážkami, ako sú stĺpy, stromy a podobne. Na vysokých plodinách, vo vyšších fázach vegetácie. Postrek sa vykonáva bez poškodenia porastov a bez zanechávania technologických koľají.

Mapovanie a zameriavanie

Službu mapovania využívame na zistenie presných rozmerov parciel, ktoré vieme určiť s presnosťou do jedného centimetra. S dronom Phantom 4 RTK mapovanie vykonávame 100-krát rýchlejšie ako manuálne operácie. Cieľovým produktom mapovania je ortofotomapa s konkrétnymi údajmi o parcelách.

Multispektrálna analýza

Používaním dronu Phantom 4 Multispectral vieme zhromaždiť presné údaje o plodinách a monitorovať ich životný stav. V praxi to je napríklad lokalizovanie škodcov alebo ohnísk nákaz vďaka multispektrálnemu snímaniu, ktoré zachytáva rôzne štádia fotosyntézy v rastlinách a vďaka tomu vie naša spoločnosť efektívne detegovať a riešiť vzniknutý problém včas.

Servis dronov

Poskytujeme plný certifikovaný servis na všetky drony z rady Agras v našom vlastnom servisnom centre.

Doba presného poľnohospodárstva je tu

KONTAKTUJTE NÁS