4-5.6.2024 Dvory nad Žitavou

Kde nás nájdete?

Tak ako predošlé roky, aj tento rok budeme súčasťou najväčšej poľnohospodárskej výstavy na území Slovenska, na Celoslovenských dňoch Poľa, ktoré sa budú tento rok konať v Dvoroch nad Žitavou. Ako je u nás zvykom, pripravili sme si pre vás množstvo zaujímavých ukážok, nových produktov, spoluprác a veľa ďalších vecí.

Načo sa môžete tešiť?

DJI Agras T50

Najdokonalejší dron v poľnohospodárstve s výkonom, ktorý ešte nebol vykonaný so žiadnym z predchádzajúcich modelov rady Agras. DJI Agras T50 zaručuje plynulú a efektívnu prácu v teréne aj vďaka svojím vylepšeným častiam a pridaným funkciám. Agras T50 sa cenovo až tak veľmi nevzdiaľuje od predchádzajúceho modelu T30. Pokiaľ sa však pozrieme na funkcie ktoré T50 ponúka, tie sú už však vzdialene na “míle” ďaleko – T50 je dron, ktorý mení pravidla hry

DJI Agras T25

DJI Agras T25 nanovo definuje štandardy pre kompaktné poľnohospodárske drony. Ľahký a obratný DJI Agras T25 môže ľahko ovládať jedna osoba. Môže niesť zaťaženie pri postreku do 20 l alebo zaťaženie pri rozmetaní do 25 kg a jeho výkon je približne 12 hektárov za hodinu. V porovnaní s predchádzajúcim “menším” modelom T10 máme k dispozícii množstvo vylepšení vo forme systému postrekovania, radarové systému, funkcií uľahčujúcich prácu no najmä objem nádrže a záber čo zabezpečuje podstatne väčší výkon. Tento dron je možné vďaka novým funkciám a výkonu, ktorý ponúka, porovnávať skôr s modelom Agras T30.

Spotová a variabilná aplikácia

V spolupráci so spoločnosťou Skymaps a ich softvérom CultiWise chceme pre našich klientov priniesť nové možnosti využívania dronov v poľnohospodárstve. Spotová a variabilná aplikácia je jedna z možností ktorú ich softvér ponúka pre zákazníka. Využitie dronov pri tejto aplikácii je efektívne, šetrné. Zaujímavou aplikáciou môže byť napríklad siatie či hnojenie za pomoci variabilnej aplikácie.

En-Trailer

Ako každý rok, tak aj tento rok nemôže chýbať na výstave náš príves na drony En-Trailer. Príves ponúka hotové riešenie na prácu s agrodronmi – 1000L vstavaná nádrž na vodu prepojená s 200L mixérom v zadnej časti, nosná strecha pre pilotov na prácu pri vysokých plodinách, LED osvetlenie na nočnú prácu atď.

Portál BIRDU

Náš najnovší produkt, internetový portál BIRDU, je portál pre postrekovateľov ale aj zákazníkov na objednávanie aplikácii s dronmi, prípadne tvorbu prehľadu zákaziek pre postrekovateľov. Portál je prepojený s mapou Slovenska s vyznačenými parcelami jednotlivých subjektov – zákazník si teda môže vybrať parcelu na ktorú ma záujem využiť dronové služby. K dispozícii je aj prehľad o počasí – vietor, dážď, teplota.

Letecké ukážky 

Pri našom stane vám v priebehu dňa budú vykonávané ukážky dronov – DJI Agras T50 a T25 a ich funkcie ako mapovanie, oblietavanie úvratí, variabilná/spotová aplikácia za pomocí softvéru CultiWise

Na Vašu návštevu sa tešíme a veríme že neoľutujete čas strávený s našou spoločnosťou.